Mam na imię Joanna. Jestem makijażystką, szkoleniowcem i adwokatem naturalnego piękna. Współtworzę kampanie oraz  kreatywne projekty dla mody, reklamy i mediów. Prowadzę  pierwszą w Polsce pracownię ekomakijażu, Beauty Rebel.

Dlaczego Organic Makeup Artist?

Czy wiesz, że od 60 do 80% substancji nakładanych na skórę jest wchłanianych do naszego krwiobiegu? Wszystkie szkodliwe i toksyczne substancje zawarte w kosmetykach odbierają nam nie tylko urodę ale i zdrowie. To nie wszystko – większość komercyjnych marek  testuje swoje produkty na zwierzętach! Uważam, że piękno nie może być sztuczne ani generować cierpienia.

W ciągu ostatnich 6 lat rynek kosmetyków naturalnych zrobił ogromny krok naprzód. Powstały cudowne marki, takie jak RMS Beauty, Lily Lolo, John Masters Organics, Kora, Ilia, Tata Harper i wiele innych, które tworzą bezpieczne i doskonałe jakościowo kosmetyki.

Przywiązuję dużą wagę do jakości swoich usług i narzędzi, na których pracuję. Stosuję wyłącznie organiczne i mineralne kosmetyki. Nie używam produktów testowanych na zwierzętach. Wierzę, że miłość do mody i profesjonalny efekt mogą śmiało iść w parze z ekologią i zdrowym stylem życia!
Makijaż dla kobiet to pewnego rodzaju sposob na upiększenie się. Dzięki Asi i jej niesamowitym zdolnościom miałam szansę zobaczyć siebie w zupełnie innej odsłonie. Oczywiście tej korzystnej. Profesjonalizm, zapał do pracy, zachowanie estetyki to jej główne atuty. Ponadto, dzięki przyjemnej atmosferze i pozytywynm nastawieniu do życia, nawet najbardziej smutna osoba na świecie nie będzie potrafila się nie uśmiechnąć.

Luiza Matyba, Modelka

Pracuję na produktach niszowych marek. Ich kosmetyki wyróżniają się świetnym składem i wysoką jakością. Na życzenie wykonuję makijaż w 100% wegański. Nie stosuję produktów zawierajacych parabeny, silikony, sztuczne barwniki, ołów czy talk. Kolorówkę uzupełniam pielęgnacją John Masters Organics, Nourish, REN, Tata Harper. Zależy mi na tym, by dać Twojej skórze i skórze Twoich klientów to, co najlepsze.