ONET STUDIO LIVE     PANASONIC KAMPANIA TV     BIODERMA KAMPANIA  AVON KAMPANIA   PRÓCHNIK LOOKBOOK     MARIA SHARAPOVA MAKIJAŻ TELEWIZYJNY    ANNA ORSKA KAMPANIA     ANDRZEJ DUDA KAMPANIA PREZYDENCKA    UNIQUE KAMPANIA     KLAUDYNACERKLEWICZ LOOKBOOK HELLO MORNING SLEEPWEAR EDYTORIAL+LOOKBOOK SAMANTA KAMPANIA    MULHOLLAND LIFE LOOKBOOK     ROLESKI SPOT TV     TEVA SESJA WIZERUNKOWA     KOPALNIA SOLI W WIELICZCE SESJA WIZERUNKOWA          TELEWIZJA KRAKÓW MAKIJAŻ TELEWIZYJNY     VOLKSWAGEN SZKOLENIE    CISCO OBSŁUGA EVENTU   EKO PARK SESJA WIZERUNKOWA  ESTEE LAUDER COMPANIES MAKIJAŻYSTA (2011-2013)

PUBLIKACJE AUSTRALIAN PENTHOUSE MAGAZYN MODA I STYL NEVER LAZY MAGAZINE KALTBLUT MAGAZINE NU MODE VULKAN MAGAZINE

Miałam przyjemność pracować z Asią przy kilku sesjach zdjęciowych. Jako profesjonalistka zawsze zachowuje zimną krew, potrafi pracować pod presją czasową i elastycznie dopasowywać się do zaistniałych warunków. Jej makijaże to dla mnie mocne doświadczenie estetyczne: są stylowe i eleganckie, bardzo wyraziste, a jednocześnie nieprzeładowane.

Ola Stodółka, Projektantka Marki Odzieżowej UADO

Miałam okazję skorzystać z usług Asi i to było najlepsze doświadczenie make-up’owe, jakie mi się zdarzyło. Ba! Najlepsze doświadczenie jakie można sobie wymarzyć! Asia jest osobą o niezwykłej wrażliwości estetycznej, co jest widoczne w najdrobniejszych szczegółach jej pracy. Wykonanie makijażu jak i atmosfera podczas jego tworzenia są bez wątpienia niepowtarzalne. Makijaż, który zagościł na mojej twarzy zrobił na mnie i na osobach, które miały okazję go zobaczyć ogromne wrażenie. Był dokładnie taki, jakiego wizję miałam w głowie. Nie mogę doczekać się już kolejnych okazji, przy których będę mogła powtórzyć te przyjemne momenty w studio Asi i poczucie zadowolenia i satysfakcji!

Agnieszka Marzec, Handlowiec

Asia jest jedną z najlepszych wizażystek z jakimi miałam i mam okazję współpracować. Kreatywność i doświadczenie powodują, że świetnie sprawdza się przy sesjach modowych, jak również przy pracy z klientami indywidualnymi. Dzięki dbałości o wysoką jakość kosmetyków dba nie tylko o widoczny efekt końcowy, ale też o kondycję i komfort skóry modelki/klientki. Zdecydowanie polecam, cudowna osoba, która maluje cudne twarze!

Joanna Deręgowska, Stylistka Fryzur, Właścicielka Studio 9